2:3

SK Prosek Praha

(22:25, 25:18, 25:16, 17:25, 9:)

Popis utkání

Před tímto zápasem jsme se snažili z kluků setřást nervozitu, která nejspíše ovlivnila první zápas a vypadalo to, že se nám to i podařilo. Sestava byla stejná jako v prvním zápase. Do zápasu jsme vstoupili agresivně a dlouho to vypadalo, že první set získáme, ale opět zbytečné chyby znamenaly prohru. Nás to naštěstí nepoložilo a do druhého setu kluci nastoupili s ještě větším odhodláním vyhrát. Výborně jsme podávali (zejména V. Nekola). Jasně jsme ovládli druhý set a stejný výkon přišel i v setu třetím. Vedli jsme 2:1 a byli blízko k vítězství, kluky jsme upozornili, že ještě není konec a je nutné zápas dohrát. Kluci opět ,,excelovali“, kupili jednu chybu za druhou a byli tím nejlepším co Prosek na hřišti měl. Pro nás to znamenalo jasnou prohru ve čtvrtém i pátém setu. Porážka 2:3 znamenala zisk prvního bodu do tabulky. Po prvním hracím dnu jsme s Jardou byli jak opaření, nemohli jsme spát a rozebírali co za tím vězí, že kluci nepodávají alespoň průměrné výkony jako na tréninku. Došli jsme k závěru, že je to nespíš psychika a zítřejší zapas s domácím celkem by jim měl sedět, protože se rozhodně nebudou cítit jako favoriti.