Úvod Realizační tým Články Galerie Informace Partneři

Výsledky:

Kalendář akcí:

Novinky:

5. 3. 2023

Ostrava hostila třetí skupinu předposledního turnaje Extraligy U20

​Tentokrát se pořadatelským klubem Extraligy U20 stal volejbalový klub VK Ostrava, což nám nahrávalo do karet, protože jsme nemuseli cestovat a brzy ráno vstávat, hráči měli krátký přejezd od domovské haly SPŠ a za 20 minut jízdy jsme již mohli vstoupit do hostující haly (Janáčkova konzervatoř). Na cestu vyrazilo družstvo Green Volley Frýdek-Místek ve složení: smečaři Jonszta, Válek, Nekola, nahrávači Nikl a Vorobel, blokařská sestava Drozd, Vávra, Kožuch, a libera Majer a Škvara. Sestavu doplňovalo trio diagonálních hráčů Dudek, Garba a Hradil.

12. 2. 2023

Ve Znojmě se nám příliš nedařilo

​V sobotu ráno se sešel náš tým Green Volley u haly SPŠ a vyrazili jsme společně s deseti hráči ve složení: Šonovský, Válek, Vávra, Novák, Nikel, Nekola, Majer, Jonszta, Garba, Dudek směr Znojmo na další turnajové kolo Extraligy U20.

6. 11. 2022

Extraliga U 20 tentokrát v Příbrami

V sobotu ráno 5.listopadu jsme se sešli u naší haly SPŠ a vyrazili směrem Příbram po dálnici D1, cesta probíhala v duchu kvízů a trenér Tomáš Široký dával chlapcům zabrat, při jízdě v autě jsem zahlédl ve zpětném zrcátku, jak se kouří z auta, přátelé, nebojte nebyly to cigarety, ale při přemýšlení některých hráčů docházelo k přehřívání mozkových závitů.