Úvod Realizační tým Články Galerie Informace Partneři

Výsledky:

Kalendář akcí:

Novinky:

29. 1. 2024

U20 Extraliga, Gradující výkony v Olomouci

​V pořadí již čtvrtý turnaj volejbalové extraligy U20 tentokrát hostila Volejbalová Akademie Olomouc v prostorách fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého. Do této třetí výkonnostní skupiny GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK nešťastně sestoupil i přes veškerou snahu na posledním turnaji, který sám pořádal. Naše snaha i cíl tedy byly od začátku jasné, získat zpět účast ve skupině „B“ a pokusit se o zázrak v podobě zisku většího počtu bodů do celkové tabulky extraligy mužů do dvaceti let. Zatím nám patří desátá příčka, ztrácíme 6 bodů na finálovou osmičku a pro závěrečný turnaj tak máme jen teoretickou šanci postupu. Nehledě na jakékoli kalkulace se jdeme poprat do každého následujícího utkání.

4. 12. 2023

U20 – Extraliga, Ani slibný začátek nestačil

​Uplynulý víkend byl ve znamení dalšího v pořadí série turnajů mužů do dvaceti let, nejvyšší soutěže Extraligy U20. Náš tým GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK dostal možnost tento turnaj pořádat, a proto toho využil, i když v náhradní hale, nám již dobře známé Sportovní hale v Ostravě-Třebovicích. Jak už samotný titulek napovídá, do turnaje jsme vlétli ve velkém stylu, v sobotu jsme oba dva úvodní duely vyhráli, přesto se s druhou výkonnostní skupinou loučíme a snad jen na čas sestupujeme do skupiny „C“ hrané po Novém roce, konkrétně 27. a 28. ledna 2024, s největší pravděpodobností v Olomouci.

13. 11. 2023

​U20-Extraliga - Zasloužený postup do vyšší výkonnostní skupiny

Extraligový turnaj mužů do dvaceti let svedl tým GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK do středočeského Nymburku, kde měl za úkol minimálně udržet skupinu C, případně postoupit do vyšší skupiny B. Po velmi těžkém soupeři hned z kraje dvoudenního klání, se nám povedlo z následujících utkání vždy vydolovat body, které nakonec stačily na jasný postup z třetí do druhé výkonnostní skupiny. Turnaj jsme si tak užili a s dobrou náladou se vrátili zpět domů, kde budeme pilovat formu do příštího vystoupení.