Kalendář akcí:

Novinky:

10. 3. 2024

U18 Extraliga, Generálka na MČR vyšla na výbornou

​Závěrečný turnaj základní části volejbalové extraligy hráčů do 18ti let, který se o uplynulém víkendu odehrál v Brně, se našim mladíkům náramně vydařil. Turnaj, během kterého si již většina týmů zkouší různé varianty sestav, herních systémů nebo nestandartních situací, jsme i my, GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK, využili v podobném duchu a s sebou přibrali tři hráče kategorie Starší žáci. Jak už samotný nadpis napovídá, konečná bilance ve dvou hracích dnech byla skvostná, tři vítězství a jediná těsná prohra s VK Českými Budějovicemi.

19. 2. 2024

U18 Extraliga, Potvrzení účasti mezi nejlepšími

Nejvyšší výkonnostní skupina volejbalové extraligy U18 se tentokrát odehrála v hale královehradecké Slavie, kde zejména domácím hráčům šlo doslova „o život“. Přesněji řečeno o účast v závěrečném finálovém turnaji nejlepších osmi týmů. GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK si příslušnost ve finálové osmičce vybojoval již v předchozích turnajích, proto jsme skupinu „A“ v Hradci Králové odehráli v herní pohodě, přesto soustředěně. Definitivně jsme si stvrdili právo účasti na Mistrovství ČR pořádané Kladnem, v termínu 7.-10. května 2024.

21. 1. 2024

U18 Extraliga, Mise splněna

Již čtvrtý turnaj nejvyšší domácí soutěže mladých volejbalistů do osmnácti let, jsme my, GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK, pořádali v nám dobře známé hale v Ostravě-Třebovicích. V tomto prostředí se nám vždy dařilo a v podobné výkony jsme doufali i tentokrát, neboť ambice byly jen ty nejvyšší. Finálový turnaj se nezadržitelně blíží a „GREEN“ v něm rozhodně nechce chybět, i proto byl cíl dostat se zpět do nejlepší výkonové skupiny pochopitelný. A jak již úvodní titulek napovídá… povedlo se!