20. 06. 2024

Letní příprava U18-20

Také pro letošní přípravné sportovní období v srpnu připravují trenéři Green Volley Frýdek-Místek intenzívní soustředění s účastí na turnaji Střední Morava. Fyzičku a techniku budou pilovat stejně jako loni v Hustopečích od 12.-16.8.2024.

22. 04. 2024

U20 – extraliga, Důstojné zakončení extraligy dvacetiletých

​Základní část nejvyšší volejbalové soutěže hráčů do dvaceti let je po tomto víkendu za námi a v týmu převládají smíšené pocity. Ty negativní, z celkového umístění v dlouhodobé části soutěže na celkovém desátém místě znamenající nepostup na MČR mezi nejlepších osm týmů. Naopak spokojeni můžeme být s globálně předvedenou hrou, která měla stoupající tendenci, každý z hráčů na sobě tvrdě pracoval a udělal veliký progres. Pokud bychom současnou herní kvalitu předváděli zkraje sezóny a mohli uplatnit nabyté zkušenosti, jsem si jistý, že finálový turnaj by nám neuniknul. Každopádně závěrečný, šestý turnaj extraligy ve skupině „C“, který pořádal právě náš tým GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK opět v ostravské třebovické hale, jsme chtěli odehrát maximálně důstojně a rozloučit se tak dobrými výkony, potvrzujícími náš vzestup.

29. 01. 2024

U20 Extraliga, Gradující výkony v Olomouci

​V pořadí již čtvrtý turnaj volejbalové extraligy U20 tentokrát hostila Volejbalová Akademie Olomouc v prostorách fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého. Do této třetí výkonnostní skupiny GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK nešťastně sestoupil i přes veškerou snahu na posledním turnaji, který sám pořádal. Naše snaha i cíl tedy byly od začátku jasné, získat zpět účast ve skupině „B“ a pokusit se o zázrak v podobě zisku většího počtu bodů do celkové tabulky extraligy mužů do dvaceti let. Zatím nám patří desátá příčka, ztrácíme 6 bodů na finálovou osmičku a pro závěrečný turnaj tak máme jen teoretickou šanci postupu. Nehledě na jakékoli kalkulace se jdeme poprat do každého následujícího utkání.

04. 12. 2023

U20 – Extraliga, Ani slibný začátek nestačil

​Uplynulý víkend byl ve znamení dalšího v pořadí série turnajů mužů do dvaceti let, nejvyšší soutěže Extraligy U20. Náš tým GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK dostal možnost tento turnaj pořádat, a proto toho využil, i když v náhradní hale, nám již dobře známé Sportovní hale v Ostravě-Třebovicích. Jak už samotný titulek napovídá, do turnaje jsme vlétli ve velkém stylu, v sobotu jsme oba dva úvodní duely vyhráli, přesto se s druhou výkonnostní skupinou loučíme a snad jen na čas sestupujeme do skupiny „C“ hrané po Novém roce, konkrétně 27. a 28. ledna 2024, s největší pravděpodobností v Olomouci.

13. 11. 2023

​U20-Extraliga - Zasloužený postup do vyšší výkonnostní skupiny

Extraligový turnaj mužů do dvaceti let svedl tým GREEN VOLLEY FRÝDEK-MÍSTEK do středočeského Nymburku, kde měl za úkol minimálně udržet skupinu C, případně postoupit do vyšší skupiny B. Po velmi těžkém soupeři hned z kraje dvoudenního klání, se nám povedlo z následujících utkání vždy vydolovat body, které nakonec stačily na jasný postup z třetí do druhé výkonnostní skupiny. Turnaj jsme si tak užili a s dobrou náladou se vrátili zpět domů, kde budeme pilovat formu do příštího vystoupení.

02. 10. 2023

U20-Extraliga - První turnaj nevyšel podle představ Green Volley Frýdku-Místku

​Během víkendu se rozjela extraliga také pro hráče do dvaceti let. Velice vyrovnaná skupina, kde dopředu nebylo favoritů, se odehrála v nedaleké Ostravě-Třebovicích, v nově postavené domácí hale našeho projektového partnera Blue Volley Ostrava. Kromě našich dvou spřátelených klubů, se ve skupině potkali Vlci z Nového Jičína, VAM Olomouc a Nymburské Svině.

05. 03. 2023

Ostrava hostila třetí skupinu předposledního turnaje Extraligy U20

​Tentokrát se pořadatelským klubem Extraligy U20 stal volejbalový klub VK Ostrava, což nám nahrávalo do karet, protože jsme nemuseli cestovat a brzy ráno vstávat, hráči měli krátký přejezd od domovské haly SPŠ a za 20 minut jízdy jsme již mohli vstoupit do hostující haly (Janáčkova konzervatoř). Na cestu vyrazilo družstvo Green Volley Frýdek-Místek ve složení: smečaři Jonszta, Válek, Nekola, nahrávači Nikl a Vorobel, blokařská sestava Drozd, Vávra, Kožuch, a libera Majer a Škvara. Sestavu doplňovalo trio diagonálních hráčů Dudek, Garba a Hradil.

12. 02. 2023

Ve Znojmě se nám příliš nedařilo

​V sobotu ráno se sešel náš tým Green Volley u haly SPŠ a vyrazili jsme společně s deseti hráči ve složení: Šonovský, Válek, Vávra, Novák, Nikel, Nekola, Majer, Jonszta, Garba, Dudek směr Znojmo na další turnajové kolo Extraligy U20.